Matta

221269

MATTA, sydvästra USA, Navajo, vävd, ull/ull, ca 107x148 cm
PROVENIENS: Christina Stenius samling

Fläckar, skador

Mattor/Textilier, Etnografica

Rum 7

Matta

Budhistorik (4 bud)

1195149
450
1190850
1194890
1190850

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.