Yves Saint Laurent, Paris, ametistlila lammocca

219379

YVES SAINT LAURENT, Paris, ametistlila lammmoccapäls, 1980-tal, pingvinmodell, dekorerad med satinband, etikettmärkt YVES SAINT LAURENT rive gauche, enligt etikett storlek 44, mått: övervidd 130 cm, stuss 120 cm, nerhasad axel från nacke/ärm 22/88 cm, hellängd mitt bak 77 cm

Smärre slitage

Fashion

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (9 bud)
1187206
1 600
1184472
1184470
1 400
1184469
1 300
1184468

Slutpris SEK:
1 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer