Japansk akvarell

219244

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Sällskap vid flod, signerad, akvarell på siden, 29x36,5 cm

Maskhål

Orientaliskt, Konst, Konst, Måleri

Fack 5

Japansk akvarell
Budhistorik (14 bud)
1200040
950
1200034
900
1200031
850
1200023
1200030
750

Slutpris SEK:
950
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer