Japansk akvarell

219244

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Sällskap vid flod, signerad, akvarell på siden, 29x36,5 cm

Maskhål

Orientaliskt, Konst, Konst, Måleri

Fack 5

Japansk akvarell
Budhistorik (14 bud)
1200040
950
1200034
900
1200031
850
1200023
1200030
750

Slutpris SEK:
950
86 EUR, 100 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.