Koryusai träsnitt

219242

KORYUSAI, Isoda (verksam 1764-1788): Musicerande kvinnor, signerad Koryûsai ga, hashire-e 68x12 cm Proveniens: Per Kjellander, Lidingö

Fläckar, slitage

Orientaliskt, Konst, Konst, Grafik

Kundcenter

Koryusai träsnitt
Budhistorik (17 bud)
1200021
5 400
1200017
5 200
1200019
5 200
1200017
5 000
1200014
4 800

Slutpris SEK:
5 400
528 EUR, 617 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.