Japanska akvarell

219219

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Interiör med länsherre, akvarell, 13x28 cm
Proveniens: Per Kjellander, Lidingö

Fläckar

Orientaliskt, Konst, Konst, Måleri

Fack 5

Japanska akvarell
Budhistorik

2014-03-16 kl 19:10
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.