Japanska akvarell

219219

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Interiör med länsherre, akvarell, 13x28 cm
Proveniens: Per Kjellander, Lidingö

Fläckar

Orientaliskt, Konst, Konst, Måleri

Fack 5

Japanska akvarell
Budhistorik

2014-03-16 kl 19:10
Slutpris SEK:
0
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer