Japansk akvarell

219214

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Kvinna med solfjäder, akvarell, bladstorlek 45x25 cm
Proveniens: Per Kjellander, Lidingö

Fläckar

Orientaliskt, Konst, Konst, Måleri

Fack 2

Japansk akvarell
Budhistorik (10 bud)
1199896
1199973
1199896
1 400
1199972
1 300
1199896

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.