Japanska träsnitt

219179

JAPANSKA TRÄSNITT, 2 st, en signerad Toyokuni, oban ca 35,5x24 resp 37,5x26 cm; oramade
Proveniens: Eva Altrichter

Maskhål

Orientaliskt, Konst, Konst, Grafik

Rum 1

Japanska träsnitt

Budhistorik (15 bud)
1199777
1199672
1 400
1198554
1 300
1199522
1 300
1198554

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.