Japanska träsnitt

219179

JAPANSKA TRÄSNITT, 2 st, en signerad Toyokuni, oban ca 35,5x24 resp 37,5x26 cm; oramade
Proveniens: Eva Altrichter

Maskhål

Orientaliskt, Konst, Konst, Grafik

Rum 1

Japanska träsnitt

Budhistorik (15 bud)
1199777
1199672
1 400
1198554
1 300
1199522
1 300
1198554

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer