Kinesiska träsnitt

219160

TRÄSNITT, 6 st, Japan, 1800-tal, Folk och krigare på marsch, varierande format
Proveniens: Eva Altrichter

Orientaliskt, Konst

Fack 14

Kinesiska träsnitt

Budhistorik (2 bud)

1198654
1198341

Slutpris SEK:
33 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.