Kunisada träsnitt

219078

KUNISADA, Utagawa (1786-1864): Kurtisan med uppvaktning, signerad Kunisada ga i Toshidama kartusch, obanformat 35x24 cm
Proveniens: Eva Altrichter

Orientaliskt, Konst, Konst, Grafik

Fack 14

Kunisada träsnitt
Budhistorik (9 bud)
1199841
850
1199623
1199454
750
1199434
700
1199434
600

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.