Kunisada träsnitt

219077

KUNISADA, Utagawa (1786-1864): Kurtisan med uppvaktning, signerad Kunisada ga i Toshidama kartusch, obanformat 35x24 cm
Proveniens: Eva Altrichter

Orientaliskt, Konst, Konst, Grafik

Fack 14

Kunisada träsnitt
Budhistorik (15 bud)
1199913
950
1199840
900
1199885
900
1199840
850
1199619

Slutpris SEK:
950
89 EUR, 108 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.