2 japanska träsnitt

219072

KUNIYOSHI, Utagawa (1797-1861), TOYOKUNI III/Kunisada (1786-1864): Kabukiskådespelare, signerade, obanformat, ca 36x24 cm vardera; Proveniens: Eva Altrichter

Fläckar

Orientaliskt, Konst

Fack 5

2 japanska träsnitt
Budhistorik (22 bud)
1199903
1199914
1 400
1199903
1 300
1199900
1199892

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.