Japansk tushteckning

218882

FÅGELSKISS, Japan, 1800-tal, tusch och akvarell, 19x30 cm
Proveniens: Jan Post

Orientaliskt, Konst, Konst, Grafik

Rum 1

Japansk tushteckning

Budhistorik (4 bud)

1199585
450
1192279
1186227
1185088

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.