Japansk tushteckning

218882

FÅGELSKISS, Japan, 1800-tal, tusch och akvarell, 19x30 cm
Proveniens: Jan Post

Orientaliskt, Konst, Konst, Grafik

Rum 1

Japansk tushteckning

Budhistorik (4 bud)

1199585
450
1192279
1186227
1185088

Slutpris SEK:
450
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer