Japanska skisser

218880

SKISSER, 7 st, Japan, 1800-tal, tusch, varierande format 8x5 - 15x11 cm; oramade
Proveniens: Jan Post

Orientaliskt, Konst, Konst, Grafik

Rum 1

Japanska skisser

Budhistorik (2 bud)

1199783
1199551

Slutpris SEK:
33 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.