Eisen träsnitt

218710

EISEN, Keisai (1790-1848): Yabuhara, nr 36 ur The sixtynine stations of the Kisokaido, osignerad/2:a upplaga, utgivare Hoeido, oban 24,5x36 cm; oramad i passpartout
Proveniens: Jan Post

Veck, fläckar i marginalen

Orientaliskt, Konst, Konst, Grafik

Rum 1

Eisen träsnitt

Budhistorik (6 bud)
1199778
1199712
1 400
1199712
1 300
1199773
1199712

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.