Shunei träsnitt

218489

SHUNEI, Katsukawa (1762-1819): Samuraj och ande, signerad Shunei-ga, 25x18,5 cm, oramad i passpartout
Proveniens: Jan Post

Marginalskador, fläckar

Orientaliskt, Konst, Konst, Grafik

Rum 1

Shunei träsnitt

Budhistorik (23 bud)
1199543
2 800
1199529
2 600
1199536
2 400
1199529
1199526

Slutpris SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.