Yoshifuji träsnitt

218389

YOSHIFUJI, Utagawa (1828-1887): Skådespelare, signerad, oban 36,5x24,5 cm
Proveniens: Jan Post

Orientaliskt, Konst, Konst, Grafik

Rum 1

Yoshifuji träsnitt

Budhistorik (5 bud)
1198393
500
1199477
450
1198393
1199476
1198393

Slutpris SEK:
500
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer