Yoshifuji träsnitt

218389

YOSHIFUJI, Utagawa (1828-1887): Skådespelare, signerad, oban 36,5x24,5 cm
Proveniens: Jan Post

Orientaliskt, Konst, Konst, Grafik

Rum 1

Yoshifuji träsnitt

Budhistorik (5 bud)
1198393
500
1199477
450
1198393
1199476
1198393

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.