Pierre Cardin, Paris, jacka, bläckblå ull

216869

PIERRE CARDIN, Paris, jacka, 1980-tal, bläckblå ull, klockad modell, två bakstycken, axelvadd, etikettmärkt Pierre Cardin, mått: övervidd 128 cm, axel/ärm 15/76 cm, stycke 1 läng mitt bak 51 cm, stycke 2 längd mitt bak 70 cm

Smärre slitage

Fashion

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (2 bud)

1190389
700
1178656

Slutpris SEK:
700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer