Pierre Cardin, Paris, jacka, bläckblå ull

216869

PIERRE CARDIN, Paris, jacka, 1980-tal, bläckblå ull, klockad modell, två bakstycken, axelvadd, etikettmärkt Pierre Cardin, mått: övervidd 128 cm, axel/ärm 15/76 cm, stycke 1 läng mitt bak 51 cm, stycke 2 längd mitt bak 70 cm

Smärre slitage

Fashion

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (2 bud)

1190389
700
1178656

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.