Brattström blandteknik

215459

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, fartygsporträtt av svenska tågfärjan "Malmöhus", signerad och daterad B. Brattström -45, akvarell och gouache, 28x38 cm
Förlaga till vykort

Oramad, smärre fläckar

Nautica/Technica, Konst, Måleri

Rum 11

Brattström blandteknik
Budhistorik (1 bud)

1211444
2014-03-23 12:05:27

2014-03-23 kl 15:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.