Brattström blandteknik

215459

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, fartygsporträtt av svenska tågfärjan "Malmöhus", signerad och daterad B. Brattström -45, akvarell och gouache, 28x38 cm
Förlaga till vykort

Oramad, smärre fläckar

Nautica/Technica, Konst, Måleri

Rum 11

Brattström blandteknik
Budhistorik (1 bud)

1211444
2014-03-23 12:05:27

2014-03-23 kl 15:00
Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer