Eizan träsnitt

214387

EIZAN, Kikugawa (1787-1867): Konkubin, signerad Kikugawa Eizan hitsu,obanformat 38x26 cm
Proveniens: Per Kjellander, Lidingö

Slitage, reva, fläckar

Orientaliskt, Konst, Konst, Grafik

Fack 2

Eizan träsnitt
Budhistorik (19 bud)
1199346
1199343
1199326
1 900
1199326
1 800
1199342
1 700

Slutpris SEK:
200 EUR, 231 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.