Hiroshige träsnitt

214380

HIROSHIGE, Ando (1797-1858), Ur Chushingura, signerad Hiroshige ga, oban 21x31,5 cm
Proveniens: Per Kjellander, Lidingö

Slitage

Orientaliskt, Konst

Fack 2

Hiroshige träsnitt
Budhistorik (8 bud)
1199059
650
1199300
600
1199059
550
1199287
500
1199059
450

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.