Toyokuni I träsnitt

213305

TOYOKUNI I Utagawa (1769-1825): Man med rishämtare, signerad Toyokuni ga, oban 37,5x26 cm; oramad
Proveniens: Jan Post

Hål, fläckar

Orientaliskt, Konst, Konst, Grafik

Rum 1

Toyokuni I träsnitt

Budhistorik (7 bud)
1199009
700
1199017
650
1199009
600
1198368
550
1198368

Slutpris SEK:
700
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.