Katsukawa Shunei träsnitt

212513

SHUNEI, Katsukawa (1762-1819): Fiskförsäljare, signerad Shunei ga, 19x31 cm

Veck, fläckar, lagning, ej examinerad ur ramen

Orientaliskt, Konst, Konst, Grafik

Rum 4

Katsukawa Shunei träsnitt
Budhistorik (4 bud)

1198266
1198166
1193776
1193278

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.