Katsukawa Shunei träsnitt

212513

SHUNEI, Katsukawa (1762-1819): Fiskförsäljare, signerad Shunei ga, 19x31 cm

Veck, fläckar, lagning, ej examinerad ur ramen

Orientaliskt, Konst, Konst, Grafik

Rum 4

Katsukawa Shunei träsnitt
Budhistorik (4 bud)

1198266
1198166
1193776
1193278

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer