Käpp Jan H Philipson Mönsterås

211812

KÄPP, 1900-tal, skuret älghorn, dekor med drakar och manshuvud, signerad, avslutning med kopparsko, längd ca 93 cm

Etnografica

Monter 3

Budhistorik

2014-03-12 kl 17:16
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.