Tubkikare

211491

TUBKIKARE, omkring 1800-talets mitt, skinnklädd mässing, med ett utdrag, längd 72-89 cm

En lins med skador, linsskydd saknas

Nautica/Technica

Monter 8

Tubkikare

Budhistorik (5 bud)
1202659
550
1211558
500
1202659
1206947
1202659

Slutpris SEK:
550
50 EUR, 58 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.