Tubkikare

211491

TUBKIKARE, omkring 1800-talets mitt, skinnklädd mässing, med ett utdrag, längd 72-89 cm

En lins med skador, linsskydd saknas

Nautica/Technica

Monter 8

Tubkikare

Budhistorik (5 bud)
1202659
550
1211558
500
1202659
1206947
1202659

Slutpris SEK:
550
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer