Lanvin damarmbandsur

210661

LANVIN, Paris, damarmbandsur, stål, 1970-tal, manuellt verk, plexiglas, diameter 40 mm

Ej funktionstestad, slitage

Fashion, Klockor/Ur

Nybrogatan 32, Stockholm

Lanvin damarmbandsur

Budhistorik (5 bud)
1188572
450
1188497
1188570
1188497
1187902

Slutpris SEK:
450
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.