Lanvin damarmbandsur

210661

LANVIN, Paris, damarmbandsur, stål, 1970-tal, manuellt verk, plexiglas, diameter 40 mm

Ej funktionstestad, slitage

Fashion, Klockor/Ur

Nybrogatan 32, Stockholm

Lanvin damarmbandsur

Budhistorik (5 bud)
1188572
450
1188497
1188570
1188497
1187902

Slutpris SEK:
450
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer