Tudor, damarmbandsur, 1980-tal, stål

210362

TUDOR, damarmbandsur, 1980-tal, stål/gulddoublé, automatiskt urverk, caliber ETA 2671, plexiglas, datum, ref: 7614, boett nr: 10752, serie nr: 924138, diameter 25 mm, tillhörande box, papper och extra länkbit i original

Bruksslitage

Fashion, Klockor/Ur

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (13 bud)
1188590
1187502
3 800
1188589
3 800
1187502
3 600
1188582
3 400

Slutpris SEK:
364 EUR, 420 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.