Tudor, damarmbandsur, 1980-tal, stål

210362

TUDOR, damarmbandsur, 1980-tal, stål/gulddoublé, automatiskt urverk, caliber ETA 2671, plexiglas, datum, ref: 7614, boett nr: 10752, serie nr: 924138, diameter 25 mm, tillhörande box, papper och extra länkbit i original

Bruksslitage

Fashion, Klockor/Ur

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (13 bud)
1188590
1187502
3 800
1188589
3 800
1187502
3 600
1188582
3 400

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer