Spegelhylla

232263

SPEGELHYLLA, omkring 1900, fasetterat glas, hyllplan i glas

Skador och nagg

Diverse

Rum 3

Spegelhylla

Budhistorik (29 bud)
1164918
2 600
1164931
2 600
1164918
2 400
1164927
1164918

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.