Vodkabägare silver

232227

VODKABÄGARE, 1 par, silver, Ryssland, höjd 8 cm, vikt ca 49 g

En fot med lagning/skada, smärre bucklor

Silver

Monter 30

Vodkabägare silver

Budhistorik (6 bud)
1160584
550
1163827
500
1160584
450
1153696
1152418

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.