Marie Laurencin färglitografi

232214

LAURENCIN, Marie (1885-1956): Kvinnor, signerad, färglitografi, bladmått 37x55 cm

Gulnad

Fack 5

Marie Laurencin färglitografi

Budhistorik (14 bud)
1161097
2 400
1153248
1161096
1153248
1161093
1 900

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.