Baertling färgserigrafi

232204

BAERTLING, Olle (1911-1981): ur Angles of Baertling, signerad och daterad Baertling 1957-68, numrerad 99/300, blad 19 ur sviten, färgserigrafi, 39x19 cm; oramad

Rum 14

Baertling färgserigrafi
Budhistorik (32 bud)
1164853
7 400
1164856
7 200
1164853
7 000
1164843
6 800
1164839
6 600

Slutpris SEK:
7 400
706 EUR, 794 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.