Baertling färgserigrafi

232202

BAERTLING, Olle (1911-1981): ur Angles of Baertling, signerad och daterad Baertling 1961-68, numrerad 63/300, blad 21 ur sviten, färgserigrafi, 39x19 cm; oramad

Rum 14

Baertling färgserigrafi
Budhistorik (19 bud)
1164656
2 800
1164568
2 600
1164390
2 400
1164567
1164390

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.