Baertling färgserigrafi

232197

BAERTLING, Olle (1911-1981): ur Angles of Baertling, signerad och daterad Baertling 1967-68, numrerad 31/300, blad 35 ur sviten, färgserigrafi, 39x19 cm; oramad

Monter 28

Baertling färgserigrafi
Budhistorik (27 bud)
1164901
3 200
1164889
1164889
1164417
1164849
1 900

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.