Endre Sziraki grafiska blad

232185

SZIRAKI, Endre (född 1944): (9) Kompositioner, signerade, färgetsningar, varierande mått, ca 70x60 cm

Rum 4

Endre Sziraki grafiska blad

Budhistorik (19 bud)
1164804
1 600
1164797
1164797
1 400
1164775
1 300
1164789
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.