Shaker art deco

232150

SHAKER, nysilver, art deco, 1930-tal, hexagon form, höjd 23,5 cm

Krön med lagning, lock med smärre slitage

Diverse

Monter 30

Shaker art deco

Budhistorik (13 bud)
1164727
1164072
950
1162026
900
1163151
900
1162026
850

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.