Lars Erik Falk färgserigrafi

232119

FALK, Lars Erik (född 1922): Abstrakt komposition, signerad och daterad Falk 1989, numrerad 1/200, färgserigrafi, bladstorlek ca 37x54 cm

Fack 4

Lars Erik Falk färgserigrafi

Budhistorik (10 bud)
1164531
1164495
750
1163722
700
1163722
650
1152502
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.