Auguste Herbin färgserigrafi

232074

HERBIN, Auguste (Frankrike 1882-1960): Komposition, stämpelsignerad och numrerad 53/150, stämplad Galerie la humière, färgserigrafi, bladstorlek 48x64 cm

Fack 6

Auguste Herbin färgserigrafi
Budhistorik (7 bud)
1165524
1165217
1163979
600
1163639
550
1162415

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.