Omega armbandsur

232059

ARMBANDSUR, Omega, "Seamaster", 1960-tal, plexiglas, automatiskt urverk, diameter 34 mm, originalbox medföljer

Bruksslitage

Klockor/Ur

Kundcenter

Omega armbandsur

Budhistorik (15 bud)
1162386
1 300
1162156
1162156
1154961
1154961
900

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.