Fjällsjö med samekvinna oljemålning

232022

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Fjällsjö med samekvinna, signerad och daterad A Grundström -46, olja på duk, 46x65 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (1 bud)

1163394
2014-02-27 19:37:43

2014-02-28 kl 21:06
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.