Kolhämtare Söderbloms Bolag Eskilstuna

232008

KOLHÄMTARE, 1900-talets första hälft, skyltmärkt Söderbloms Bolag Eskilstuna, svartlackerad plåt, höjd 43, längd 65 cm

Bruksslitage, färgbortfall

Diverse

Rum 3

Budhistorik (4 bud)

1163660
450
1156549
1155835
1152345

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.