Golvlampa 1950-tal

232006

GOLVLAMPA, för 3 ljuspunkter, 1950-tal, svartlackerad stomme i metall, deordetalj i mässing, höjd 155 cm

Skärmarna med skador

Belysning, Golvlampor

Rum 3

Golvlampa 1950-tal

Budhistorik (20 bud)
1162281
1 600
1159916
1162279
1159916
1 400
1162277
1 300

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.