Johan Petterson färglitografi

231998

PETTERSON, Johan (född 1957): Stilleben, signerad och daterad -97, 51/295 färglitografi, 17x16 cm

Fack 8

Johan Petterson färglitografi
Budhistorik (1 bud)

1163513
2014-02-27 20:16:06

2014-02-27 kl 20:33
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.