Ivan Roos oljemålning

231983

ROOS, Ivan, Lidingö kyrka, olja på duk, daterad 75-81, 43x66 cm
Utställd: Lidingö Stadshus, 1982

Konst, Måleri

Rum 6

Ivan Roos oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1163640
1162441

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.