Le Corbusier färglitografi

231940

LE CORBUSIER (Frankrike, 1887-1965) efter: "Taureau", signerad och daterad i trycket 63, färglitografi, 110x74 cm

Veck och reva i övre delen

Rum 6

Le Corbusier färglitografi
Budhistorik (38 bud)
1162912
11 500
1162837
11 000
1162755
10 500
1162831
10 000
1162755
9 800

Slutpris SEK:
11 500
1 097 EUR, 1 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.