Werner Pfeiffer litografi

231924

PFEIFFER, Werner (samtida): "Turnaround", signerad, 43/50, färglitografi, bladmått 55x75 cm

Fack 10

Werner Pfeiffer litografi
Budhistorik (13 bud)
1157050
850
1163528
850
1157050
1163527
750
1157050
700

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.