Madeleine Pyk färglitografi

231906

PYK, Madeleine (född 1934): (2) "Stockholm" resp. "Vännerna i Nice", signerade och numrerade, M Pyk, 184/250, resp 249/250, litografier, 40x46 resp. 50x39 cm

Rum 1

Madeleine Pyk färglitografi

Budhistorik (17 bud)
1162289
3 400
1161521
3 200
1162288
1161521
2 800
1162287
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.