Karin Mamma Andersson

231892

ANDERSSON, Karin Mamma (född 1962): "Här går sagans vallgång vild och lös", signerad Mamma Andersson, färglitografi P.T., 40,5x 57 cm
Upplaga 20 ex

Rum 17

Karin Mamma Andersson
Budhistorik (16 bud)
1163118
8 000
1163115
7 800
1163114
7 600
1163113
7 400
1163112
7 200

Slutpris SEK:
8 000
772 EUR, 877 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.