Spegel Louis XVI-stil

231877

SPEGEL, 1900-talets mitt, Louis XVI-stil, bronserad och förgylld dekor, fasetterat glas, 103x47,5 cm

Speglar

Rum 2

Spegel Louis XVI-stil

Budhistorik (27 bud)
1165396
1165394
3 800
1165395
3 800
1165394
3 600
1165393
3 400

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.