Oljemålning motiv från Öland

231859

HEMMIN, Sture (1900-tal): Motiv från Munketorp, Öland, signerad Hemmin -70, olja på pannå, ca 46x59 cm

Konst, Måleri

Fack 4

Oljemålning motiv från Öland

Budhistorik (5 bud)
1152944
500
1152922
450
1152942
1152922
1152737

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.