Adolf Heinrich Mackeprang akvarell

231852

MACKEPRANG, Adolf Heinrich (1833-1911): Hästekipage, monogramsignerad, akvarell, 22x34 cm

Konst, Måleri

Rum 11

Budhistorik (1 bud)

1150990
2014-02-20 03:58:30

2014-02-27 kl 19:21
Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.