Oljemålning E Lundgren

231850

LUNDGREN, Eric (född 1906): "Jollen och brygga, sommardag vid Bällstaviken", signerad E Lundgren, olja på duk, 37x45 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Oljemålning E Lundgren

Budhistorik (11 bud)
1161550
1 600
1162084
1161550
1 400
1162082
1 300
1161550

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.